Hizmetlerimiz

Lastik tamiri

Patlak Tamiri

Her bir patlak için özenle uğraşırız. Lastik koruyucu tellere zarar vermeden özenle sökülür ve takılır.
 ₺

Lastik yenileme

Uygun lastikler yenileme ve kaplama işlemine tabi tutulur.

Jant düzeltme

Eğilmiş, deforme olmuş jantlar yol tutuşunu kaybettirir ve ciddi kaza riskleri meydana getirir.
 ₺

Abone olan sürekli Müşterilerimize indirim yapıyoruz.

Rot Balans Ayarı

Balans Ayarı

Balans ayarı aracınızın özellikle hız yaptığınız zaman titremesini, direksiyondaki sarsıntıyı alır.
40 ₺

Rot Ayarı

Araçta sağa veya sola çekmelerin giderilmesi, lastiklerin içten veya dıştan yememesi için gereklidir.
40 ₺

Kayıtlı sürekli müştrilerilerimize değişen oranlarda indirimler uygulamaktayız.

Nitrojen Dolumu

Basınçlı hava ile doldurulan lastiklere oksijen, azot ve diğer gazların yanı sıra su molekülleri de dolar. Bu zamanla lastik içerisinde paslanmaya yol açar.

Nitrojen gazı, su molekülü taşımadığından lastik içinde paslanmaya neden olmaz. Buna ek olarak nitrojen atomları oksijen atomlarından havanın lastiklerden çıkışı daha zor olmaktadır. Bu nedenle basınçlı havayla doldurulan lastik, nitrojen ile doldurulan lastiğe oranla yaklaşık olarak 3 kat daha hızlı basınç kaybına uğrar (iner).

Lastiklerde tavsiye edilen değerden düşük basınç hem sürüş güvenliğini hem de yakıt performansını negatif etkiler. Bu sebeple Otopratik olarak lastiklerinizi şişirirken basınçlı hava yerine nitrojen dolumu tavsiye etmekteyiz.

LASTİK OTELİ

Lastiklerinizin; • İyi havalandırılan, kuru, ılık, doğrudan güneş ışığı ve kötü hava koşullarından korunan ortamlarda, • Kimyasal maddeler, eritici maddeler veya hidrokarbonlardan uzak, • Keskin metal, ağaç vb. maddelerden uzak, • Herhangi bir ısı kaynağı, alev, akkor haline gelmiş nesne, kıvılcımlara veya elektrik boşalmalarına neden olabilecek maddelerden uzak, • Ozon meydana getiren herhangi bir kaynaktan uzak (transformatörler, elektrik motorları, kaynak cihazları vb.) bir şekilde depolanması gerekmektedir.